Kahvaltı Yurdu - Şirket Profili


Sektördeki 25 yılı aşkın deneyimimiz ile en üst düzey teknik profesyoneliği birleştirdik ve gıda sektöründe çözüm olduk. Bugüne kadar, Isıtma - Soğutma - Aydınlatma sektöründe hizmet verdik ve talepleriniz doğrultusunda hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz.

Kaliteli ürün ve kusursuz hizmet anlayışı ile dünyanın ve ülkemizin önde gelen firmalarından olan Saydan Mühendislik, Kahvaltı Yurdu markası ile yakın gelecekte gıda sektörünün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi çizgisini kaliteden ödün vermeden koruyan Kahvaltı Yurdu, işin mutfağın da kaliteli hizmet sunabilmek için çalışan,faliyet gösterdiği her alanda liderliği hedefleyen bir firma olmuştur.

Yöresel kahvaltılık mağaza konsepti ile sektörüne yeni bir anlayış hediye eden Kahvaltı Yurdu, başarı grafiğini hızla yükselterek kısa sürede kahvaltılık marketlerde şubeleşen. Kahvaltı Yurdu bugün ilk günkü hijyen, kalite ve fiyat avantajı ilkelerinden hiç vazgeçmeden, siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.